Belka
Sobota, 19 Stycznia 2019   imieniny: Marta, Henryk, Mariusz
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Rewitalizacja Lębork Północ - Odnowiony i Ożywiony NOWY ŚWIAT

 
W 2016 roku przygotowany został Gminny Program Rewitalizacji Miasta Lęborka. Zawiera on plan działań społecznych i inwestycyjnych mających na celu odnowienie i ożywienie obszaru Lębork Północ. Jest to obszar silnie zdegradowany, zarówno pod względem infrastrukturalnym, materialnym, jak i społecznym. Wartość projektu, w ramach którego opracowano Gminny Program Rewitalizacji Miasta Lęborka dla obszaru Lębork-Północ wynosi ponad 200 tys. zł, z czego 90 % stanowi dofinansowanie ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 uzyskane z Województwa Pomorskiego.

 


leborknews
 
Data pliku video: 2017-02-23, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  lęborski

  Powiat lęborski – powiat w województwie pomorskim z siedzibą w Lęborku. Zaliczają się do niego gminy Lębork, Łeba, Cewice, Nowa Wieś Lęborska, Wicko oraz miasta Lębork i Łeba.

  Sam Lębork leży przy drodze krajowej nr 6.

  W okolicy znajduje się wiele jezior, co przyciąga turystów do odpoczynku w tej okolicy i umożliwia wykonywanie sportów wodnych. Jednym z nich jest Jezioro Lubowidzkie. Zwiedzający mogą zwiedzić lęborską starówkę, fragmenty murów obronnych czy wieżę ciśnień na Wzgórzu Czartoryja. Łeba natomiast jest miejscowością nadmorską, która rokrocznie przyciąga niebywałe rzesze urlopowiczów. Łeba jest znana z ruchomych wydm, co również jest dodatkową atrakcją.

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola