Sobota, 27 Kwietnia 2024   imieniny: Felicja, Teofil, Zyta

Belka

Futsal. I liga. Team Lębork dostał srogą lekcję od faworyta Red Devils Chojnice (galeria zdjęć)

Data publikacji: 2017-10-12, Data modyfikacji: 2017-10-13
A A AWydrukDrukuj

Futsal. I liga. We wtorek (10.10) w zaległym spotkaniu z 1 kolejki Team Lębork podejmował głównego faworyta rozgrywek Red Devils Chojnice. Goście już w pierwszych minutach zdobyli dwa gole, a potem do przerwy dołożyli jeszcze trzy trafienia. W drugiej połowie gospodarze zagrali już lepiej, ale ostatecznie przegrali 2-9. - Bramki stracone na początku spotkania ustawiły cały mecz - podkreśla trener Team Wojciech Pięta. - Wygrywając 2:0 Chojnice kontrolowały przebieg spotkania i skutecznie punktowały. W I połowie było kilka dogodnych sytuacji, aby złapać kontakt, ale zabrakło spokoju pod bramka przeciwnika. Dziwnie to zabrzmi znając końcowy wynik, ale jestem zadowolony z II połowy meczu. Zawodnicy pokazali charakter, ale też przede wszystkim dobrą grę i długimi fragmentami zdominowali chojniczan. Niestety tak, jak w I, tak i w II połowie szwankowała skuteczność, natomiast praktycznie każdy wypad przeciwników pod nasza bramkę kończył się golem. Dostaliśmy srogą lekcję. Zespół z Chojnic pokazał nam jak dużo pracy nas jeszcze czeka, aby toczyć z nimi wyrównane pojedynki. Nie załamujemy się i w niedzielę jedziemy na bardzo ważny mecz do Kartuz.

Pełna treść wiadomości na: lebork.naszemiasto.pl/artykul/futsal-i-liga-team-lebork-dostal-sroga-lekcje-od-faworyta,4274976,artgal,t,id,tm.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl